Zpětná vazba

Velice si vážím zpětné vazby od klientů. Jen tak mohu svou práci dále zlepšovat.

Na pana doktora Veselského jsem se obrátil jsem kvůli osobním problémům, kterými jsem v té době procházel. Terapie jsem absolvoval v průběhu jednoho roku a moc mi pomohly "postavit se na nohy". Pan doktor Veselský má profesionální přístup, dokáže pomoci a nic nebere na lehkou váhu. Co jsem velmi ocenil, že si pan doktor situace, které jsme spolu probírali, pamatoval, a mohli jsme tak navázat na každé terapii tam, kde jsme skončili. Pokud někdo zažívá osobní problémy a potřebuje pomoci, pana doktora Veselského můžu jen doporučit.

Petr S. 

Přišla jsem ve chvíli, kdy jsem začala pochybovat sama o sobě. Pan Veselský velmi dobře naslouchal a vnímal i nevyslovené, kdy poukazoval na věci z mé minulosti, které by mě ani nenapadlo spojovat s aktuálním stavem, ale právě ty dokreslily celkový obrázek. Byla to má první opravdová zkušenost s terapií a jsem velmi ráda, že to byl zrovna Pavel Veselský, který mne tímto kouskem života doprovodil a přenesl tak kousek jeho vyrovnanosti a klidu na mne.

Anet L. 

Spolupráci s Pavlem Veselským mohu vřele doporučit. Osobně jsem se stal klientem ve chvíli, kdy mi život „podrazil nohy“ v mém dlouhodobém vztahu a já se rozhodl si kromě cashflow a fyzického zdraví začít chránil také své zdraví psychické. Byla to správná volba. Pavel mi pomohl překonat nejen zmíněné složité období, ale stal se jakousi mou dlouhodobou pojistkou, abych na vše emoční a nečekané nezůstával úplně sám.

Pavel M. 

Prošla jsem spoustou práce na sobě a myslím si, že už mám velké nároky na kvalitu terapeutů. Pavel mě zkonfrontoval a viděl i věci, které mi úplně nevoněly, toho si velmi vážím. V pravý čas položil tu pravou otázku a mě to dovedlo k hezkým uvědoměním. Děkuju za to, máte můj velký respekt, Pavle!

Tereza B. 

Pana Veselského navštěvuji půl roku každý týden. Nejsou to zázraky na počkání, o to trvalejší jsou ale změny, které cítím. Pohnuli jsme s jedním z mých největších kostlivců.:)

Matouš V. 

Na terapie jsem chodila moc ráda a spojila je s péčí o sebe sama, byl to takový můj čas, kdy jsem byla nejdůležitější já. Pan Pavel mi je sympatický jako terapeut, i jako člověk. Má příjemný smysl pro humor, je laskavý a vstřícný a dokáže respektovat tempo klienta, například když na nějaké věci není ještě připravený anebo potřebuje čas k pochopení.

Hanka L. 

Terapii doktora Veselského mohu vřele doporučit. Potkávali jsme se pravidelně po dobu asi dvou let a za tu dobu jsem se osobnostně rozvinula a „zpracovala“ věci, o kterých jsem před terapii nevěděla, že mě uvnitř trápí. Terapie byla v příjemném prostředí a jako klient jsem si mohla každé setkání řídit, o čem chci nebo potřebuji mluvit. Setkání byla někdy intenzivnější, jindy klidnější, vyzkoušela jsem si také různé varianty terapie, které mi pomohly mluvit o složitějších tématech. Přístup doktora Veselského byl lidský a citlivý, vždy se staral o mé pohodlí a bezpečí, a občas i popostrčil, když si byl jist, že to zvládnu. Terapie s ním mi dala víc sebevědomí a vnitřní pohodu.

Lucie S.